Bij Bewegingsplein Westduin in het Zeeuwse Koudekerke kun je een SUP-board huren voor een dagdeel, hele dag of voor meerdere dagen. Na een korte instructie en uitleg over techniek, sup zones, weersomstandigheden en veiligheid mag je gaan suppen, individueel of met een groep. Peddelsurfen is natuurlijk ook een leuke activiteit voor een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of groepsuitje.
Met zo’n 650 kilometer aan Zeeuwse kust is Zeeland een waar paradijs om te peddelsurfen. Bewegingsplein Westduin ligt op slechts 50 meter van zee en strand, dichtbij Vlissingen. Dit gebied wordt bewaakt door de reddingsbrigade. Om jouw veiligheid te kunnen garanderen verhuren we geen SUP-boards als de windrichting, windkracht en de getijdenstroom ongunstig staan.
Genieten van Zeeland vanaf de zee? Een gezellige activiteit met vrienden, collega’s op en aan het strand? Huur dan nu een SUP-board bij Bewegingsplein Westduin.